V utorok 2.12.2008 sme sa my - členovia a priatelia klubu SM, stretli pri príležitosti osláv Mikuláša. Trochu predčasne, ale veľmi úspešne sme oslávili nielen tento typický „detský" sviatok, ale podarilo sa nám navodiť aj atmosféru blížiacich sa Vianoc spevom kolied, jedením maškŕt. rozdávaním darčekov a dobrou náladou.

Študenti zo SZŠ v Trnave si pod vedením PhDr. Janky Štefánikovej pripravili pekné vystúpenie o Mikulášovi, ktorý nám rozdal sladkosti a odovzdal nám finančný dar v hodnote 1500,- Sk spolu s krásnym venovaním do kroniky. Okrem toho sa postarali o podávanie občerstvenia a poriadok. Program obohatili kultúrnou vložkou členovia Granady -Gabika, Terez- ka a Dodo, ktorí zatancovali argentínske tango. Nové výrobky a lieky na liečbu SM nám predstavila farmaceutická spoločnosť Bayer Scheríng Pharma, ktorá nám odovzdala prospekty, letáky, brožúrky a mikulášsky balíček. Pani Bc. Michaela Knapko-vá, koordinátorka pacientskeho programu z Občianskeho združenia Podpora a Nádej (PaN) a pani Mgr. Lucia Povjandová sa postarali o občerstvenie vo forme chlebíčkov a nápojov. Výborné zákusky zabezpečila cukrárenská výrobňa AGA a vynikajúcu kapustnicu nám navarila naša členka Ivka. Zahanbiť sa nedali ani ostatní členovia klubu, ktorí prispeli koláčmi a slanými dobrotami. Svojou návštevou nás potešila staničná sestra z Neurologického oddelenia NsP v Trnave, Milka Kunovská.

Okrem zábavy sme stihli prediskutovať aj návrhy rekondičných pobytov našich členov v kúpeľoch Číž, Nimnica, Štúrovo, Liptovský Ján a možnosti zahraničných dovoleniek. Špeciálne poďakovanie za prácu v klube a pre klub patrilo našej predsedníčke Anke a členkám Monike a Májke. Na záver sme poďakovali všetkým členom a hosťom za účasť, za dary a pomoc a popriali sme si ŠŤASTNÉ a VESELÉ VIANOCE a do nového roku veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov.

 

ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ POMOHLI PRI ORGANIZOVANÍ TOHTO POSEDENIA A TEŠÍME SA NA ĎALŠIE PEKNÉ CHVÍLE PREŽITÉ V ICH SPOLOČNOSTI.

Božena Barabasová, Klub SM Trnava

Mikulášske posedenie

Mikulášske posedenie

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.