Zasa sa nám podarilo našetriť na rekondičný pobyt. Tento krát sme si pre zmenu vyskúšali hory. Krpáčovo – hotel Biotika sa nám hneď zapáčil. Pripomínalo nám to Závažnú Porubu. Krásne prostredie, počasie nám ako vždy prialo, takže o spoločné prechádzky nebola núdza.

Všetko bolo super, personál, procedúry aj strava. Len jednu chybičku „krásy“ to predsa malo. Všetko je prispôsobené pre vozíčkarov, ale ako inde aj tu nie je prístup do kúpeľne a na toaletu. Dostali sme však prísľub,, že na jeseň sa bude hotel prerábať a ešte viac prispôsobovať pre vozíčkarov. Teraz mali šancu iba tí, ktorí sa dokázali postaviť. Preto sa nemohla naša Anka Ž. zúčastniť, hoci by to veľmi potrebovala. 

Keďže sme boli blízko Predajnej, spomenuli sme si na nášho kamaráta Peťa Sojáka. Všetci sme boli pozvaní na jeho narodeniny, tak sme to tam roztočili. Peťo bol prvýkrát tento rok vonku, ale stálo to zato. Priniesli sme mu naspäť do opatery aj Euláliu, no po krátkej kontrole sme zistili, že nám ju vymenili a je to chlapec „Miňo“. Ale je krásny. Ani Peťo ani Anka nenamietali a dúfame, že už sa budú o neho riadne starať.

Na tento rekondičný pobyt budeme ešte dlho spomínať a sme radi že nám to všetkým pomohlo, že sme sa cítili takmer ako v domácom prostredí, čo nám pomáha zabudnúť na naše zdravotné problémy.

Členovia klubu SM v Novom Meste nad Váhom

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.