Bolo nám dobre – nie dobre, ale výborne !!!, fajn sme sa pozabávali, pohostenie bolo tiež super, muzika podobne, akoby sa z roka na rok zlepšovali.  Okrem toho, že zahrali disco, polky, valčíky, čardáše, cigánske atď., najviac ma upútal „Black magic women“ od Carlosa Santanu a aj jeho slaďáky, ktoré nemali chybu. Tie určite upútali asi všetkých, nielen nás, máličko starších, čo sme s tým vyrastali. A ešte lepšie som sa cítil, keď vedľa mňa sedela moja „šachová Kráľovná, moje Slniečko“, ktoré mi hneď zlepšilo náladu a posvietilo na hrboľatú cestu, rozkopanú SM-kou. A ešte spomeniem, že na dobrej nálade a zábave sa vždy podieľajú aj jej asistentka Elenka ako „Tanečnica z Lúčnice“ a Olinka, zabávačka z nášho klubu. Vždy, keď sú na akcii, je to záruka, že sa neutopíme v smútku, ale v dobrej nálade!!! Veľmi potešilo aj to, že okrem nás domácich bola aj prezidentka SZSM Jarka Fajnorová, viceprezidentka Katka Písečná, hostia z ďalších klubov – Trnava, Blava, Nové Mesto n.V., Nové Zámky, Levice, Liptov, pani z Úradu práce a niektorí ďalší by určite aj chceli, ale nemohli. Škoda, možno nabudúce. Čiže celé Slovensko malo chuť sa stretnúť a spolu sa veseliť. A zase dobrý pocit. Lebo ja som prosil Moniku z nášho klubu, či by nemohla urobiť jej superpunčovky – také dobré som ešte nemal za tie rôčky od detských čias. Ona vtedy povedala, že asi nebude stíhať, lebo ešte v piatok je v službe. Tak s ľútosťou a pochopením som to bral na vedomie, ale o to väčší šok som zažil, keď Monika aj s Jurajom prišli na ples, ale aj s punčovým výtvorom!!! Bolo to veľmi potešujúce a strašne chutné. Také šoky mám rád. S jednou pauzou prebehlo aj losovanie tomboly – lebo cien bolo veľmi veľa. Takže v polovičke si bolo treba od toho oddýchnuť a ísť na tanečný parket zakrepčiť si. V 2.polovičke som vyhral sošku dámy, ktorá mi vždy bude pripomínať ples roku 2009 a tam sediacu „moju pravú ruku“ - pravicu nie politickú, ale srdiečkovú. O polnoci nás navštívila kapustnica – skoro ako na Silvestra. A tance bežali ďalej, ale po 4.h. sme sa pobrali domov, lebo únava nás už zmohla. Ale bola to príjemná únava previazaná dobrou náladou a kývaním na rozlúčku.

Tak sa všetci majte pekne, kým sa zase niekde stretneme a som presvedčený, že pohoda, úsmev a dobrá nálada, to sú najlepšie lieky pre celé ľudstvo aj proti SM.

Laci, Klub SM Zvolen

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.