Vytlačiť
Návštevy: 1353

Každý z nás má v sebe niečo, čo nikto iný nepozná. Volá sa to tajomnosť. Do tejto tajomnosti sa zaraďuje veľmi veľa vecí. Medzi ne patria naše tajné otázky a naše tajomstvá. Tieto dve veci nepatria do jednej skupiny, a preto by som Vám chcela napísať o nich.

Všetci ľudia majú tajomstvá dobré i zlé. S tými dobrými je to tak, že ich môžeme, ale aj nemusíme postupne prezrádzať. Robia nás výnimočnými a inšpirujúcimi pre druhých. Zlé tajomstvá nás ťažia a aj keď to nevnímame nemôžeme sa cítiť voľnými. Podobne je to aj s našimi tajnými otázkami, ktoré potrebujeme alebo chceme poznať, aby sem sa cítili voľnými. Počas našej nevedomosti sme si neistý a hľadáme to správne. Snažíme sa zistiť skutočnosť. Niekedy je to až skľučujúce.

Preto si myslím, každý človek by mal hľadať tie správne odpovede, aby si nemohol raz v živote vyčítať, že nevedel to po čom túžil.

A tak majme vždy malé dobré tajomstvá, ktoré môžu spoznávať ľudia a snažme sa hľadať odpovede nielen pre náš dobrý pocit, ale aj pre náš jednoduchší život.

Mária Urbanová

Tajomstvo