Pred šiestimi mesiacmi Helen Knightová nemohla chodiť a aj lekár povedal, že nebude nikdy normálne chodiť. Ale minulú sobotu tancovala. Knightová, ktorej bola diagnostikovaná skleróza multiplex pred piatimi rokmi, pila džús z aloe vera deväť mesiacov. Hovorí, že toto je to, čo jej pomáha žiť normálny život.

Jej manžel Dan Knight povedal, „Helena padala dva - až tri krát denne. Zlepšovala sa každý deň, odkedy začala brať aloe“. Asi pred jeden a pol rokom mala vážnu dopravnú nehodu a jej kondícia sa zhoršila. Jej lekár jej predpísal medikament, aby sa cítila lepšie, ale povedal, že nemôže pre ňu urobiť nič ďalšie. Predpísal jej ručne ovládanie auta, zábradlie v dome a invalidný vozík.

Ja som povedala: „V žiadnom prípade. A vozík je stále v škatuli. Nikdy nebol použitý“ To bolo, keď objavila osobu v Spokane (mesto v USA), ktorá tiež trpela SM, užívala džús a bola v úplnej v remisii.

Ale spoločnosť – vyrábajúca džúsi - netvrdí, že vylieči čokoľvek, „Aloe vera pomáha telu samému sa liečiť. Čistí krv a vypiera toxíny z tela“, dodal rýchlo Dan. Helen, ktorá pije aloe vera denne, hovorila, že predtým, než ho začínala užívať nemohla robiť žiadne domáce prace alebo variť. Jej dve mladé dcéry robili domáce práce a Dan varil, keď sa dostal domov zo svojej prace v Key Technology, kde je zváračom. Ona vraví, z barly používa iba keď ide po neznámom podklade alebo keď býva extrémne unavená. To iste platí pri ručnej kontrole auta.

Knightovci sú dychtiví v pomáhaní inom ľuďom, aby dosiahli dobre výsledky také, ako oni. “Je to dobra potravina (mysli sa tým aloe vera), a preto to funguje“, hovorí Dan.

„Moje motto je, že opäť budem chodiť normálne“, hovorí Helen.

Preložila a spracovala: Ing. Paulikova Olga

Zdroj: The Valley Herald (noviny v USA) – Aloe vera Liyuid For Sale – miracle heali...

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.