Rekondičný pobyt členov SM Vrútky v kúpeľoch Bojnice19 členov klubu sa 23.9.2013 naskladalo do aut a vyrazili za oddychom a regeneráciou svojho zdravia. Cesta ubehla pomerne rýchlo a zaviedla nás do malebného prostredia horského parku v Bojniciach.

Po krátkom zastavení v KD Mier, sme sa dostali do cieľa našej cesty KD Baník. Vybavenie, personál, strava a samozrejme procedúry boli na úrovni a cítili sme sa tu SUPER.

Doobedie prebehlo v rámci striedania procedúr, niekedy až do 15.00 hod. Voľný čas sme strávili na prechádzkach po okolí, zbierali do pľúc čerstvý horský vzduch a pili liečivú vodu.

V rámci nášho programu sme sa zúčastnili premietania filmu, posedeli a poučili sa o základoch Jogy, dýchania s tým spojené, o zdravej výžive, alternatívnej medicíne, doplnkoch výživy a popritom si užili aj rozptýlenie s hudbou.

Čas odchodu sa nezadržateľne priblížil a my sme sa po raňajkách 29.9.2013 rozlúčili s týmto krásnym prostredím. Pookriali sme na tele aj na duši a s pocitom lepšieho zdravia sa vrátili do svojich domovov.

Dúfame, že sa aj v ďalších rokoch budeme môcť zúčastniť na takomto skvelom rekondičnom pobyte vďaka všetkým, ktorý budú ochotní nám opakovane prispieť 2% z dane. Ďakujeme.

Za tento rekondično–rehabilitačný pobyt spojený s procedúrami vďačíme Mestu Martin, ktorý nám poskytol dotáciu na procedúry.

Všetkým srdečne ĎAKUJEME !

Za Klub SM Vrútky Emília Hoštáková

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.