Pozdravujem všetkých čitateľov z Oravy. Volám sa Katarína a mám 36 rokov. Pohybujem sa na vozíku alebo s pomocou barlí. Od detstva trpím inkontinenciou - neurogenným močovým mechúrom.

Zakaždým, keď sa mi naskytla príležitosť ísť niekam na výlet alebo si len tak “vyraziť“ s kamarátkami von, musela som rezignovať. Nebolo to však preto, že som nechcela. Obávala som sa, či moja plienka zvládne to, na čo bola určená. Takto ubiehali dni, roky... Dúfala som, že snáď časom príde nejaká prevratná zdravotná pomôcka, ktorá mi uľahčí každodenné trápenie. Veru, dočkala som sa. Na trhu sa objavili katétre SpeediCath, s ktorými som sa rýchlo skamarátila. Môj život sa viditeľne zlepšil. Stala som sa slobodnejšia. Mohla som ísť medzi ľudí, na nákup a nemať strach, že plienka „pretečie“. Bol to pre mňa neopísateľný pocit niečoho nového.

Bola som prekvapená, keď ma navštívil z firmy Coloplast pán Marián Korbeľ zo zákazníckeho servisu a doniesol mi vyskúšať niečo nové. Nedôverčivo som sa na to malé „čudo“ pozerala a rozmýšľala som, ako to splní svoj účel, keď je to také malé... Trvalo iba pár dní, kým som sa s novým katétrom SpeediCath Compact celkom zžila. Veľmi milo ma táto nová pomôcka prekvapila, hlavne svojou diskrétnosťou.

Pevne verím, že budúcnosť prinesie opäť niečo nové, ako je teraz nový katéter SpeediCath Compact. Už teraz sa na to teším...

Katarína z Oravy

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.