V septembri sme sa zúčastnili rekondičného pobytu v LD Rimava - Číž.

Väčšina z nás išla vlastným autom, ale ja s manželom Ľubkom a členka klubu SM Zuzka s manželom Peťkom - sme išli vlakom. Cesta ubiehala veľmi dobre a rýchlo aj napriek tomu, že bola výluka. Tak sme sa rozhovorili, že sme sa ani nenazdali a už sme boli na mieste nášho pobytu. Pobyt sme začali obedom. Neskôr nás ubytovali a potom sme absolvovali vstupnú prehliadku. Niektorí z nás už mali v ten deň aj procedúru.

Klub SM Levice v ČížiPo prvej večeri sme unavení odišli do svojich izieb. V ďalšie dni sme sa všetci stretávali a posedeli spolu väčšinou po večeri, cez deň sme mali procedúry. Pobyt spestril tanečný večierok, kde sme sa započúvali do pekných melódií. Ale sme si aj zaspievali a kto mal chuť a zdravotný stav mu to dovolil, aj si zatancoval. Posledný spoločný večer sme išli na bowling. Veľmi dobre sme si zahrali a navzájom aj povzbudzovali. Počas celého pobytu bolo veľmi dobré a slnečné počasie, ktoré nás "vytiahlo" na každodenné prechádzky do blízkeho parku. Som rada, že som spoznala členov klubu SM, kde chodí aj môj manžel. Ďakujem všetkým za príjemnú a milú spoločnosť a verím, že sa stretneme na rekondičnom pobyte aj na budúci rok.

Tento rekondičný pobyt sa mohol uskutočniť aj vďaka dobrým ľuďom, ktorí prispeli 2% z dane. Veľká vďaka patri aj mestu Levice za dotáciu. Srdečne ďakujeme.

Irena Hajdamárová - Klimová.

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.