Rastislav Kuchta

Moje meno je Rastislav Kuchta, som z Košíc. Moja manželka, 54ročná pred štyrmi rokmi ochorela, resp. jej bola po 1 1/2 roku skúmania diagnostikovaná SM. Od počiatku tohto zistenia sme skúšali, okrem interferónu beta /od 02 2011/ aj iné možnosti. Až sme sa dostali ku liečbe nízkointenzívnym laserom. Manželka ho používala spočiatku denne 30 minút, posledný polrok obdeň. Musím povedať, výsledky sú dobré. /je v stupni 4.5/. Keďže v Košiciach nie je klub, boli sme na pozvanie p. Sivuličovej vo Vranove nad Topľou 12.9.2014 u nich v klube. Tam som prítomným porozprával o fungovaní a účinkoch lasera, ktorý používame 3 roky. Bola prítomná aj manželka. Rád by som oboznámil o tomto prístroji aj kluby SM na Slovensku. Rád by som mailom, resp. poštou oboznámil jednotlivé kluby SM na Slovensku. Doplnková liečba laserom je účinná.

V časopise Nádej č.2/2014 na strane 35 je článok o laseroch od pani Paulíkovej. Srdečne vás pozdravujem z Košíc a prajem veľa zdravia.

Rastislav Kuchta. tel.0911 270 150. mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Robo Meričko

 Ahoj, volám sa Robo Meričko. Už od 14,5 roka mnou kmáše SM - ka. Veľa mi vzala: lásky, priateľstvá, kamarátstva – nik ma od škôlky nepoláska (dokonca aj mama má SM)... No hej som "Robnson" – už niekoľko rokov som zabednený medzi múrmi domu... V roku 2011 som stratil akúkoľvek nádej. No v nasledujúcom roku som spoznal anjela! (Aby bolo aj "Tebe" jasné som výlučne na ženy.) Začal som normálne jesť, cvičiť, vyliečim sa – anjelik má zlomené krídlo! Nemá rovnakú diagnózu ako ja, ale je tu podoba: nevie sa liečiť! "No nechal by si to tak?" V auguste som prišiel na to, že ak si dám chladiaco - teplé vrecko (asi tekutý dusík) na genitálie môžem cvičiť bez pocitu chorobnej únavy. Nelieči to však samo o sebe! (Cvičím o sto - šesť.) Hlavný prínos je podľa mňa, že udrží relatívne stálu teplotu! Verím, že tím nikomu neublížim – v sexuálnej oblasti, či zápal... Dám aspoň vodítko odborníkom. A prečo sa najprv "nevyliečim" – lebo sa bojím o anjelika! Čo ak? "Ako by som "po mojej" smrti mohol ešte žiť, ak tu bola šanca?"

Robo Meričko

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.