Veľká vďaka patrí ľuďom, ktorí otvorili svoje srdcia dokorán a darovali nám 2% zo svojich daní, čím umožnili desiatim členom klubu prežiť niekoľko skvelých dní na rekondičnom pobyte v Liptovskom Jáne – hotel AVENA.

Ako nám bolo?

Napriek tomu, že v tom týždni v Trnave pršalo, my sme si vychutnávali sedem krásnych slnečných dní. Našou vedúcou rekondície bola už tradične Majka Kovačiková, ktorej patrí veľké „ďakujem“ za starostlivosť.

V AVENE sme už ako doma. Užívali sme si každý deň ničnerobenia naplno – doobeda procedúry, po obede odpočinok, prechádzky po okolí a na zelenom ihrisku, ktoré patrí k hotelu, sme sa vyhrievali ako muchy ;o)

Čo sa týka stravy – tá nemala chybu, klobúk dolu kuchárovi - jedlá sme mali vždy chutné, po servírke do kuchyne sme posielali pochvaly.

A večery?! Tie boli plné smiechu, zabával nás hlavne Matúško, vnuk Kovačikových.

Aby toho humoru nebolo málo, v jeden deň po dobrom obede, som sa dala od Maroša a Laca nahovoriť na bicykel do Stanišovskej jaskyne. Ten, kto ma pozná vie, že som „riadna baba“, tak poviem Vám, že som mala jazyk až na kolenách, do kopca som fučala, bicykel preklínala... Ale keď sme sa vracali naspäť už som bola „hviezda“, letela som dolu kopcami – aj Sagana by som dobehla!

Aj spoločný výlet sme si dali,
Oravský hrad sme navštívili.
Ten, kto tam bol vie,
že ak sa chce na vrchol hradu dostať,
musí 660 schodov zdolať!

Trnaváci znovu na LiptoveNa prehliadku hradu sme sa vydali v zostave: vedúca Majka, Matúško, ja – Alena, Maroš, Jarka a Laco. Naša hradná stráž“ – mama Katka, Mirko na vozíku a Monika, nás čakali pod hradom, Lucka a Martuška s Karolom zostali v Avene. Rasťo - samostatná jednotka ;o) obdivoval krásy Slovenska ako vytrvalý turista.

Okrem toho sme boli na výlete vo Vysokých Tatrách a navštívili sme Podbanské.

Tak neskutočne rýchlo „dobrota“ prešla, ani sme sa nenazdali a domov sme sa poberali. Naša cesta viedla cez Staré Hory. Zastavili sme sa u našej Patrónky Matky Božej Márie, aby sme poprosili o zdravie pre nás a členov trnavského klubu SM, pre naše rodiny, ale aj pre ľudí, ktorí dokorán otvorili svoje srdcia... za Božiu pomoc, lásku, nádej...

Alena, mama Katka a členovia Klubu SM Trnava

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.