Pred našou, zatiaľ poslednou, rekondíciou v Dudinciach som sa rozhodol, že požiadam či by si počas Dňa slnečníc - Svetového dňa sclerosis multiplex, nepripli zamestnanci kúpeľov, na znak spolucítenia s nami chorými slnečničku.

Slnečnice v Rubíne a Smaragde

Tým poukázali, že aj zamestnanci kúpeľného domu RUBÍN a SMARAGD súcitia s nami. Nie len starostlivosťou pri našich každoročných rekondíciách, ale aj v čase mimo nich.

Po kladnom prístupe k nám chorým, som nabral „odvahu“ - zobral na rekondíciu slnečnice - a pri stretnutí s p. Greňovou a p. Justinom som im ich odovzdal s prosbou, aby sa nimi zamestnanci ozdobili v poslednú májovú stredu - v Deň slnečníc, keď si pripomíname Svetový deň sclerosis multiplex.

Veľmi som sa potešil, keď som otvoril mail a videl fotky z Dudiniec od pani Greňovej. Priložím aspoň jednu, aby bolo vidieť, že aj zamestnanci kúpeľných domov boli s nami v tento deň aspoň symbolicky. Myslím, že aj takáto forma ukazuje, že sme tu aj my s diagnózou sclerosis multiplex a myslia na nás aj zdraví ľudia.

Pri jarnej rekondícii v Dudinciach sme si už dohodli aj približný termín našej jesennej rekondície – mal by to byť predĺžený víkend od 29. septembra. Ešte sme nemali klubové stretnutie, na ktorom budem informovať členov o tomto dátume. Verím že sa prihlási aspoň toľko členov ako  na jar, ale to bude záležať aj od úspešnosti v poukazovaní 2% z daní nášmu klubu, ako aj od dotácií, ktoré nám mesto Zvolen každoročne poukazuje, ale v konečnom dôsledku od nášho zdravotného stavu. Na jar sa nám veľmi páčilo a už teraz sa tešíme na jesenné Dudince. Tak niekedy nabudúce...

Ďuro Zvolen Klub SM pri SZSM

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.