Všetkých Vás zdravím,

chcem sa podeliť o svoje dojmy, nakoľko som sa po prvýkrát zúčastnila na Abilympiáde SZSM. Bol to už 12. ročník Abilympiády SZSM 2016 a 5. Medzinárodnej Abilympiády, konal sa v prvý júlový víkend na Zemplínskej Šírave, hotel Chemes.

Najskôr ma veľmi potešilo, keď ma podpredsedníčka nášho klubu navrhla do súťaže v kategórii „Studená kuchyňa“, no potom som sa zľakla, že to nezvládnem, ešte nikdy som nesúťažila a nikdy som tam nebola... Všetci v klube ma však povzbudzovali, že to určite dokážem... tak som doma „trénovala“ ;o)

Nakoniec som bola šťastná, nielen preto, že som v súťaži získala 3. miesto, ale hlavne preto, že som stretla kopec milých seberovných ľudí, s podobnými problémami aké mám aj ja a po prvýkrát som videla naše „slovenské more“.

V druhý deň pobytu ma ešte aj vyžrebovali v tombole, no super! Potom kultúrny program a tanečná zábava – potešila som sa, pretože rada tancujem. Nedeľný večer bol slávnostný, bolo vyhodnotenie súťaží. Súťažiaci z nášho trnavského Klubu získali 4 diplomy (ktorými sme sa hneď v utorok hrdo „chválili“ v klube na členskej schôdzi, načo prítomní členovia skonštatovali, že sme dôstojne prezentovali náš Klub).

Bola som rada, že som zažila túto abilympijskú atmosféru, s dobrým pocitom som sa vracala domov. Ľubko Kuracina nás bezpečne priviezol až pred dom, za čo mu patrí vďaka.

Ešte raz ďakujem všetkým, čo mi tento zážitok umožnili...

Marta Kocmanová, Klub SM Trnava

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.