Môj život so sklerózou multiplexKniha Môj život so sklerózou multiplex prináša vybrané texty a obrázky zo súťaže, ktorú organizovali občianske združenie Podpora a nádej a farmaceutická spoločnosť Bayer. Do súťaže sa mohli zapojiť nielen samotní pacienti, ale aj ich rodinní príbuzní, či priatelia. Dvadsaťdva literárnych príspevkov vypovedá jedinečným a hlboko emotívnym spôsobom o individuálnej skúsenosti choroby a o hľadaní sily prekonať ju a naučiť sa s ňou žiť – vlastnými silami i za pomoci rodiny, priateľov, lekárov a známych.

Kniha sa dá zakupiť vo všetkých predajniach kníhkupectva Panta Rhei alebo na webovej stránke www.gorila.sk Výťažok z predaja knižky bude použitý v prospech pacientov a pacientskych oragnizácií.

Pre tých, ktorí nemajú dostupné kníhkupectvo Panta Rhei, môžu si knihu objednať telefonicky na čísle 0908 252 977 alebo e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. u p. Vojtecha Lošonciho.

Cena knihy: 6,95 € + poštovné

Kníhkupectvo Pegas

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.