V rámci Svetového dňa s SM „WORLD MS DAY“ Slovenský zväz sclerosis multiplex pripravuje dňa 11.05.2017 v Ružomberku – hotel Kultúra, Benefícium s kultúrnym programom – večer, na ktorom okrem iného predstaví aj Knihu osobných príbehov spájajúcich sa s diagnózou sclerosis multiplex.

Hneď na druhý deň 12.05.2017 sa bude konať Kongres SZSM, na ktorom si vypočujete zaujímavé prednášky našich popredných odborníkov napr. o tom, aké sú podmienky prideľovanie liečby pri SM, nové lieky a nové možnosti liečby, aká je dôležitá adherencia...

Zo zahraničných hostí Vás s prednáškou o zásadách prideľovania liečby a o liečbe SM v Českej republike určite zaujme MUDr. Oľga Zapletalová s RS centra Ostrava a PhDr. Petr Beňovský prednesie naozaj podnetné informácie od prof. Jelínka o tom, ako sa správne liečiť a stravovať, aby sme mali pri SM čo najkvalitnejší život.

Nebudú chýbať ani Workshopy, na ktorých budete mať možnosť porozprávať sa aj o svojich problémoch pri liečbe SM, ale aj si správne zacvičiť pod dohľadom cvičiteľov, špecializujúcich sa na cvičenie pri dg. SM.

Samozrejme bude pre Vás pripravené aj občerstvenie.

Garantom Kongresu SZSM je prof. MUDr. Peter Turčáni PhD.

Záštitu prevzal minister zdravotníctva JUDr. Ing. Tomáš Drucker

SZSM srdečne pozýva Vás – esemkárov, ale aj Vašich rodinných príslušníkov, osobných asistentov, priateľov a dobrovoľníkov, zdravotníckych pracovníkov... Účasť na akcii nie je spájaná s členstvom v kluboch SM, ale ani v SZSM!

Záväzné prihlášky zasielajte najneskôr do 10. apríla 2017

  • e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • alebo poštou na adresu: Jarmila Fajnorová, 094 22 Nižný Hrušov 258

Dostupné súbory:
doc.png Prihláška na Benefícium a Kongres často sťahovaný
(0 hlasov)

Prihláška na Benefícium a Kongres 11.-13.05. 2017

Dátum 29.03.2017 20:24:25 Jazyk  Slovensky Veľkosť 40 KB Stiahnúť 479 Stiahnuť

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.