Trenčín- klub SM pri SZSM

Počet členov    : 16

Predseda          : Jaroslava Michalechová

Podpredseda    : Jaroslava Kivarottová

Stretávame sa všetci čo majú záujem, s SM aj bez SM.

Kde         : KC Sihoť, Osvienčimská 3, Trenčín

Kedy       : každý posledný štvrtok v mesiaci

O koľkej : o 15.00 hod.

KLUB SM je občianske združenie s plnou právnou subjektivitou. Združuje pacientov s diagnózou sclerosis multiplex,  ich rodinných príslušníkov a sympatizantov.  Riadi sa podľa stanov klubu. Klub je zastrešený Slovenským zväzom sclerosis multiplex.

Trenčiansky klub vznikol v roku 2016. Z piatich členov sa počet zvýšil na 16.

Mesto nám bezplatne poskytlo priestor kultúrneho centra,  ktorý je bezbariérový.

V klube sme si všetci rovní, preto sa vieme pochopiť a vzájomne podporiť. Program si tvoríme sami podľa našich potrieb a možností. Našou snahou je lepšie a radostnejšie žiť s touto diagnózou. Kto má diagnostikovanú SM, vážne ho to poznačí. Chceme sa preto zmobilizovať a začleniť do života najlepšie ako sa len bude dať. Komunikujeme s lekármi, zdravotnými pracovníkmi, študentmi, mestským zastupiteľstvom. Pripravujeme besedy, rekondície, semináre, propagáciu, zbierky, rozhovory, cvičenie pre pacientov. Zúčastňujeme sa na akciách SZSM ako napr.: rekondície, abilympiáda, semináre.

Spoločne prežívame radosti aj starosti.Vyjdi von a príď medzi nás!

V prípade, že by ste nás chceli podporiť napr. dobrým nápadom alebo konkrétnou formou spolupráce,  kontaktuje nás na adrese  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  alebo na telefónnom čísle 0918 039 510 .

Ak sa rozhodnete podporiť našu činnosť finančne, naše údaje sú:
Slovenský zväz sclerosis multiplex Klub SM pri SZSM Trenčín

Dubodiel 373, PSČ 913 23 

IČO: 008969000025

IBAN: SK28 0900 0000 0051 2438 1071

Ďakujeme!!
Vašu podporu si veľmi vážime!!

Fotografie

U Ondreja 4.jpgU Ondreja 3.jpgZemplínska šírava 5.jpgZemplínska šírava 2.jpgZaloženie klubu SM TN 2.jpgcvičenie FN TN 2.jpgEUPATI 1.jpgU Ondreja 2.jpgU Ondreja 5.jpgcvičenie FN TN 3.jpgZaloženie klubu SM TN 3.jpgZaloženie klubu SM TN 4.jpgZemplínska šírava 3.jpgZemplínska šírava 4.jpgEUPATI 2.jpgU Ondreja 6.jpgU Ondreja 1.jpgU Ondreja 8.jpgZemplínska šírava 1.jpgZemplínska šírava 6.jpgZaloženie klubu SM TN 1.jpgcvičenie FN TN 1.jpgU Ondreja 7.jpgEUPATI 3.jpg

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.