"Krásni mladí ľudia sú hračkou prírody, krásni starí ľudia umeleckým dielom."

Johann Wolfgang Goethe

Anna RaniakováV decembri 2008 sa odohrala hlavná slávnosť pre všetkých seniorov roka Slovenskej republiky v Bojnickom zámku. Záštitu nad akciou prevzal Podpredseda vlády Dušan Čaplovič. Ministerka práce sociálnych vecí a rodiny Viera Tomanová a Verejný ochranca práv doc. JUDr. Pavol Kandráč Csc. Prezidentka Fóra pre pomoc starších, p. Ľubica Galisová nám oznámila, že nominovaných je 21 seniorov a medzi nimi je aj naša predsedníčka Anka Raniaková, ktorá je vo svojej funkcii už 9 rok.

Anka Raniaková sa so svojim synom Petrom zúčastnila nominácie v Zlatej sále Bojnického zámku dňa 15.12. 2008 o 13-tej hodine, kde jej v celoslovenskej ankete udelil doc. JUDr. Kandráč Csc. a p. Ľ. Galisová titul Senior roka 2008, za mimoriadne aktivity v seniorskom veku a ochotu pomáhať druhým.

Anka Raniaková prijmi naše srdečné blahoželanie za ocenenie pri príležitosti vyhodnotenia celoslovenskej ankety Senior roka 2008. Patrí Ti poďakovanie za všetku trpezlivosť, lásku, porozumenie i obyčajný úsmev či pohladenie, ktorými prinášaš radosť do života iným. Vďaka Tvojmu aktívnemu prístupu, obetavosti a nezištnosti môžu aj oni žiť plnohodnotnejší život bez pocitu samoty a beznádeje.

Za toto všetko Ti patrí moja úcta a poďakovanie.

Danka Kuzmová za Klub SM Zvolen

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.