Čo je projekt Dr. Stan?

Je to projekt, kde s našimi odborníkmi budete diskutovať o skleróze multiplex. Dozviete sa u koho sa táto choroba najčastejšie vyskytuje, ako vzniká, aký má priebeh a čo všetko obnáša. Naši odborníci Vám radi zodpovedajú na vaše otázky.

Dr. Stan je komfortne zariadený priestor, v ktorom ťa počas horúcich letných dní radi privítame. Keď prídeš aktívne diskutovať na ARO alebo sa rozhodneš zabehnúť na JISku, bude pre teba pripravené príjemné posedenie na tulivakoch, zopár ventilátorov a náš milý personál.

Všetkých, ktorých zaujíma problematika ochorenia sklerosis multiplex, prípadne sa Vás toto ochorenie priamo týka, majú možnosť v piatok 6.7.2018, 9:30 hod. vypočuť si zaujímavé informácie k tejto téme, ako aj možnosť využiť konzultácie s odborníkmi priamo v priestoroch Dr. Stan – festival Pohoda!

Je pre Vás pripravený prednáškový blok odborníkov – neurológov k téme s názvom: Sclerosis multiplex – ochorenie mladých?

S ochorením skleróza multiplex sa dá žiť. Ak si informovaný a máš guráž. Ak ťa zaujíma, či sa jej môžeš vyhnúť a čo s ňou, keď už si Ťa našla, príď si s nami podiskutovať. Tešíme sa na Teba!

Prednášajúci odborníci

  • MUDr. Darina Slezáková, PhD.
  • MUDr. Martin Karlík

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.